O nas

EMG Engineering & Management Group dostarcza usługi w zakresie kompleksowego zarządzania projektami inwestycyjnymi. W zależności od potrzeb Inwestora i konfiguracji realizacji inwestycji:

Słuchamy

Potrzeby, funkcja, dokumenty wejściowe, warunki  brzegowe to niektóre z informacji które słuchając Was uważnie, uzyskujemy na samym początku. Wtedy właśnie kreuje się wizja realizacji inwestycji, niezbędny personel  i warunki realizacji.

Projektujemy

W inwestycjach często 2/3 czasu ich realizacji to przygotowanie i projektowanie. Warunki techniczne zasilania, warunki zabudowy, miejscowe plany zagospodarowania terenu, umowy wejścia w teren, uzgodnienia, decyzje, pozwolenia na budowę… uzgodnienia-urzędy, urzędy-uzgodnienia itp. itd.  to wszystko jest w naszych rękach. Znajomość procesów inwestycyjnych oraz prawnej realizacji przedsięwzięć budowlanych wynikających z przepisów krajowych i zagranicznych, współpraca z renomowanymi Biurami Projektów pozwala na to że ten etap inwestycji od przygotowania przez koncepcję do właściwego projektu nie będzie już dla Was taki trudny i czasochłonny.

Nadzorujemy i budujemy

Budowa nie to coś gdzie powstaje coś nowego, pięknego, nowatorskiego. Lecz żeby i ten etap nie kojarzył się tylko ze stresem, uciekającym terminem i wątpliwościami co do jakości, - inżynierski nadzór inwestycyjny to gwarancja dobrze wykonanej roboty. Nadzór inwestorski wynikający z Prawa Budowlanego, zastępstwo inwestycyjne, nadzór nad zachowaniem technicznych i funkcjonalnych wskaźników inwestycji, nadzór nad jakością robót i bezpieczeństwem, nadzór nad finansową realizacją inwestycji, - z najwyższą starannością do Waszej dyspozycji.
W realizacjach „projektuj-buduj” lub „pod klucz z przygotowaniem inwestycji” przy współpracy z Partnerami realizujemy również roboty  budowlane w zakresie generalnego wykonawstwa.

Dodatkowo

Współpracując z firmami branżowymi (patrz zakładka Partnerzy) w ramach kompleksowego zarządzania inwestycją dostarczamy usługi związane z pozyskiwaniem funduszy z programów krajowych i europejskich, realizacją umów o dofinansowanie w tym monitorowanie i rozliczanie środków zaliczkowych i refundowanych.

Wymogi umów o dofinansowanie w szczególności funduszy europejskich stawiają Beneficjentów nad stosowaniem zaostrzonych procedur udzielania zamówień na roboty budowlane. Przy współpracy z renomowaną kancelarią prawną  (patrz zakładka Partnerzy) oferujemy obsługę prawną inwestycji w szerokim zakresie przy przygotowywaniu i przeprowadzaniu procedur zamówień publicznych i nie tylko.

EMG Engineering & Management Group Sp. z o.o.
tel. +48 604 568 197,
Fax +48 22 37 97 423, biuro@emggroup.pl
SIEDZIBA: ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa
ODDZIAŁ RZESZÓW: ul. PCK 2, 35-060 Rzeszów
© EMG Group Sp. z o.o. 2011